GT BICYCLES

GT BICYCLES
HORSKÁ CELOODPRUŽENÁ

HORSKÁ CELOODPRUŽENÁ

Od downhillu po cross-country. U GT najdete freeridový Sanction, all-mountain řadu Force, ryzí závodní žiletky Marathon.

HORSKÁ CELOODPRUŽENÁ Všechny produkty v této kategorii

SILNIČNÍ

SILNIČNÍ

Silniční kola pro hobby i profesionální jezdce. Zcela nová monocoque konstrukce karbonových rámů, vytvořená pomocí nejnovějších technologií. Force Optimized Construction zajišťuje přesně ty specifické vlastnosti, jaké jsou na různých místech rámu požadovány: tuhost, absorbci vibrací a především nízkou hmotnost. Press-in středové složení a asymetrická hlavová trubka pak doladí celek k dokonalosti. Nová semi-compact geometrie.

SILNIČNÍ Všechny produkty v této kategorii

HORSKÁ PEVNÁ

HORSKÁ PEVNÁ

V horských kolech GT si vybere každý jezdec. Od profesionálního závodního náčiní jménem Zaskar, přes nejlepšího univerzála v řadě Avalanche až po turistická kola v řadách Outpost a Aggressor.

HORSKÁ PEVNÁ Všechny produkty v této kategorii

CROSSOVÁ

CROSSOVÁ

Nová platforma krosových kol GT pro sportovní jízdu v lehčím terénu nebo po silnici. Kotoučové brzdy na vybraných modelech a dámské rámy vytvářejí širokou nabídku, ze které si vybere každý.

CROSSOVÁ Všechny produkty v této kategorii

BMX

BMX

BMX - tady se GT narodilo. Skvělé rámy, vyvážené komponenty, cool deziče.

BMX Všechny produkty v této kategorii

DÁMSKÁ HORSKÁ KOLA

DÁMSKÁ HORSKÁ KOLA

Kolekce dámských kol postavených se zřetelem ke specifickým dámským potřebám. Součástí kolekce jsou jak tři modely řady Avalanche, tak nově dámský Zaskar.

DÁMSKÁ HORSKÁ KOLA Všechny produkty v této kategorii